poniedziałek, 12 stycznia 2015

23.

ANKIETA! PO BOKU! --------------------------------------------------------------->


PROSIMY JEŚLI CZYTACIE, A NIE KOMENTUJECIE ZAGŁOSUJCIE!


HEY KOCHANI!
No proszę, proszę. Już drugi rozdział w 2015 :) To chyba dobrze, prawda?
Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!
Także, miłego czytania :)

I PROSIMY O PRZECZYTANIE NOTKI POD ROZDZIAŁEM, BO TUTAJ NIE CHCEMY PRZYNUDZAĆ !


Louis- Lou...- poczułem szturchanie. Niezadowolony mruknąłem tylko pod nosem, zakrywając się kołdrą- Louis, błagam cię, no...

Westchnąłem, odrzucając kołdrę na bok i odwróciłem się do źródła dźwięku.

- Czego chcesz, że budzisz mnie tak wcześnie?- zapytałem Cassie, nie siląc się nawet na miły ton. ''Bo po co?''
- Kazano mi cię obudzić- wzruszyła ramionami- I tak się ciesz. Mogłam pierdolnąć cię garnkiem w łeb- wyszczerzyła się, ukazując białe zęby.
- Nie cierpię cię- westchnąłem, podnosząc się do siadu.
- Wzajemnie Tomlinson-  mrugnęła do mnie i zniknęła za drzwiami łazienki.

Gdy usłyszałem szum wody, podniosłem tyłek z łóżka. Stanowczo nie chciało mi się myć, więc tylko z ociąganiem podszedłem do walizki. Kiedy wreszcie znalazłem koszulkę i spodnie, szybko wciągnąłem je na siebie. Zakładając jedną z nogawek, poczułem ból w biodrze. ''Kurwa, nadal boli...''

Ale cóż się dziwić, skoro wczoraj w nocy spadłem z łóżka. Po tym jak Fizzy zaprowadziła nas do gościnnego pokoju, okazało się, że jest tylko jedno, małżeńskie łóżko. Oczywiście powiedziałem, że mogę iść do swojego starego pokoju, ale rodzinka zrobiła sobie z niego teraz pralnię. Tak więc, stwierdziłem, że pójdę na kanapę. Lecz Cassie od razu zaprzeczyła, mówiąc, że to ona pójdzie na kanapę, bo ona jest tutaj gościem. I tak zaczęła się nasza godzinna kłótnia o to, kto będzie spał na dole. W sumie wyszło na to, że spaliśmy razem, bo oboje byliśmy zbyt uparci, żeby odpuścić. ''Tak, to jedyna cecha, którą posiadaliśmy oboje.'' Także w nocy dowiedziałem się, że dziewczyna strasznie się wierci. Na początku uciekałem powoli, widząc, że przysuwa się w moją stronę. Jednak kiedy prawie się na mnie położyła, za szybko się odsunąłem i spadłem na podłogę, tłukąc sobie biodro.
Potarłem bolącą część ciała i zapiąłem spodnie. Przejechałem dłonią przez włosy, podchodząc do drzwi łazienki.

- Długo będziesz tam jeszcze siedziała?- zapytałem trochę głośniej, mając nadzieję, że mnie usłyszy.

Po chwili szum wody ustał. Słyszałem przez chwilę kroki, potem odkręcanie i zakręcanie wody, potem znów kroki, szczęknięcie zamka, aż w końcu drzwi przede mną się otworzyły. A w nich stanęła Cassie. W samym ręczniku, który mocno ściskała na wysokości piersi. ''Jakoś tutaj gorąco, czy mi się wydaje?''

- Wchodzisz czy nie?- uniosła brwi, wymijając mnie w drzwiach.

Jej ciepła ręka otarła się o moje ramię. A reakcja mojego ciała była całkiem dla mnie niezrozumiała. Odwróciłem się, patrząc na jej plecy. Jednak po chwili mój wzrok  zjechał trochę niżej. Tak tylko troszeczkę. A ten ręcznik wcale dużo nie zakrywał. Zwłaszcza, kiedy schyliła się w stronę swojej walizki. Puchaty materiał podwinął się niebezpiecznie do góry, a ja poczułem ciepło tam, gdzie go stanowczo czuć nie powinienem.

- Może zrobisz sobie zdjęcie na pamiątkę?- jej rozbawiony głos sprowadził mnie na ziemię.

Szybko się otrząsnąłem i wleciałem do łazienki, zamykając jak najszybciej drzwi. Oparłem się o ścianę, patrząc w dół. ''Chyba jednak wezmę ten prysznic. Najlepiej to zimny.''

***

Schodząc na dół, usłyszałem śmiechy. W kuchni zastałem Charlie, Cassie i mamę, śmiejące się z czegoś. Poczułem się przez chwilę jak intruz w tym ich babskim świecie. Jasne, był jeszcze Dan, więc nie byłem jedynym mężczyzną w domu, ale aktualnie mój ojczym wybył do pracy, więc zostałem sam z sześcioma kobietami.

W sumie cieszyłem się, że Cas dogadała się z moją rodziną. W pewnym sensie było to dla mnie dobre. Choć nie byliśmy naprawdę razem, to czułem ulgę, widząc, że dobrze czuła się tutaj.

- Co na śniadanie?- zapytałem, otwierając lodówkę.
- Jak chcesz zjeść to sam sobie coś zrób, jesteś już dużym chłopcem- posłałem rodzicielce urażone spojrzenie.
- Dziękuję kochana matko- prychnąłem i wróciłem wzrokiem do półek z jedzeniem.

Usłyszałem za sobą śmiechy, ale zignorowałem je. W końcu wyciągnąłem talerz z kopytkami. Odłożyłem go na blat i zacząłem szukać patelni.

- Co będziesz jadł?- zainteresowała się Cassie.
- Kopytka z cukrem- rzuciłem obojętnie, przeglądając szafkę.
- Zjesz kopytka i śmigasz jak koń- zaśmiała się Charlie.

Spojrzałem na nią jak na kosmitę, po chwili wybuchając śmiechem. Z czasem dołączyła do mnie reszta.

- Patataj patataj, koniku gnaj- śmiałem się, naśladując konia. W pewnym momencie brzuch zaczął mnie tak boleć, że usiadłem na podłodze, opierając się o nogę stołu.
- W końcu koń nam ze śmiechu zdechł- tym razem odezwała się mama.

Po paru sekundach dołączyła do mnie King, śmiejąc się głośno. Widziałem jak łza spływa po jej policzku. Pewnie nawet jej nie poczuła, obejmując się za brzuch.

***

- Boo Bear!

Wywróciłem oczami na to jak nazwała mnie mama i skierowałem się do kuchni. W przejściu minąłem się z Cassie, która przechodząc obok po cichu nazwała mnie tak jak ona. ''Teraz będzie tak do mnie mówić. Jestem tego pewien.'' Pokazałem jej tylko środkowego palca, nie zatrzymując się.

- O co chodzi?- zapytałem, stając za rodzicielką.
- Weź jeszcze to postaw na stole- odwróciła się gwałtownie i wepchnęła mi w dłonie miskę z jakąś sałatką.
- Okey- mruknąłem, wracając do salonu.

Zmierzając do stołu, kątem oka zauważyłem jak Charlie usiłuje dobrać się do prezentów. Nie mogła ich otworzyć ze względu na to, że jeszcze nie wszyscy goście przybyli. Zaśmiałem się, odstawiając naczynie. Usiadłem obok siostry, zabierając jej jedną z paczek.

- Jakie to wielkie- mruknąłem patrząc na pudełko.
- Co to może być?- zapytała podekscytowana.
- Nie wiem, a od kogo?- spojrzałem na nią.
- Od Dana i mamy- uśmiechnęła się.
- To spodziewaj się czegoś...- nie dane było mi skończyć, bo moja siostrzyczka dostała jakby olśnienia.
- To na pewno ta sukienka co ostatnio mówiłam o niej mamie! Albo te buty!- pisnęła rozradowana.
- Dziewczyny- pokręciłem głową, odstawiając prezent na kupkę z innymi.

Po chwili poczułem jak ktoś wtula się w mój bok. Domyślając się, że to Charlie, uśmiechnąłem się i objąłem jej talię.

- Boże, masz już siedemnaście lat- westchnąłem, wtulając się bardziej w siostrę- A pamiętam jak byłaś takim mały smrodem.
- Dzięki braciszku- prychnęła- Urocze porównanie.
- I tak wiesz, że cię kocham- odwróciłem twarz w jej stronę i pocałowałem w czoło.
- A mnie kochasz?- słyszałem po chwili.

Oboje odwróciliśmy się w stronę głosu i ujrzeliśmy Daisy, która patrzyła na mnie nie pewnie. Wyszczerzyłem się, wyciągając w jej stronę ręce. Wziąłem ją na kolana, a mała wtuliła się we mnie.

- Ciebie też maluchu.
- Ja też cię kocham Lou- mruknęła, z twarzą wciśniętą w moją koszulkę.

Nagle poczułem na sobie czyjeś spojrzenie. Podniosłem wzrok i ujrzałem Cassie, która oparta o ścianę, uśmiechała się lekko w naszą stronę.Zayn


Obudziłem się, leniwie podnosząc powieki. Promienie słoneczne natychmiast poraziły moje oczy, co było powodem ich ponownego zamknięcia. Starałem się przekręcić na drugi bok, ale uniemożliwiały mi to kajdanki. Nie mogłem nawet podnieść głowy ponieważ, strasznie bolał mnie kark. ''Ta kanapa zdecydowanie, nie jest wygodna.'' Leniwie podniosłem się, rozciągając nogi oraz krzyż. Czułem niemal każdą kość. Rozejrzałem, się ostrożnie wokoło, oceniając sytuację. Na szczęście nie było nic stłuczone, ani rozwalone.

W końcu mój wzrok padł na blondynkę, która pochrapywała podczas snu. Na ten, widok uśmiechnąłem się, lecz tak szybko jak śmiech przyszedł tak szybko odszedł, kiedy zauważyłem w jej dłoni album ze zdjęciami mojej rodziny i mnie.

Dyskretnie wyjąłem, album z jej ręki, aby się nie obudziła. Spojrzałem, na której stronie było otwarte i zamarłem. ''Jakim kurwa prawem, ona obejrzała te zdjęcia?!'' Wkurzony i zawstydzony, wstałem nie zwracając uwagi na pomruki niezadowolenia Darcy.

Gdy ta leniwie otworzyła oczy, spojrzałem się na nią groźnie.

- Kto ci, pozwolił tknąć palcem mój album?!- wysyczałem przez zaciśnie zęby.
- Spaaać- wyjęczała tylko i ponownie zapadła w sen.

Moje szturchania i groźby nic nie dawały, dlatego dałem sobie spokój. Odłożyłem album, nie interesując się tym, że targam dziewczyną. ''Może wtedy się obudzi… Marzenia, marzeniami.''

Nie mogąc nic zrobić, podniosłem szanowne ciało dziewczyny i skierowałem się do sypialni. Położyłem ją delikatnie na łóżku, sam kładąc się obok. ''Teraz będzie wygodniej.''
Nie mogłem się ułożyć. więc przewracałem się tyle, na ile to było możliwe z zakutą dłonią. W końcu ułożyłem się na prawym boku, starając się zostać w tej pozycji. Po jakimś czasie.. nadal nie usnąłem. Leżałem i wpatrywałem się w kołdrę, czekając na sen, który mnie powali z nóg.

***

Obudziłem się, jak zauważyłem na zegarku, po czternastej, czując szturchanie. ''O panienka, się obudziła...'' Stwierdziłem, że nie będę wstawał tak samo jak ona. Niech sobie trochę poleży.

- Zayn?- szepnęła. Zignorowałem ją jednak, przyciskając twarz bardziej do poduszki- Zayn!- usłyszałem po chwili jej ryk przy uchu.
- Czego chcesz?- wymruczałem, ledwo co otwierając usta.
- Musze iść do łazienki- jęknęła.
- To masz pecha. Jak ja chciałem iść do toalety, to musiałem wstrzymać- prychnąłem.
- No weeź-  znów jęknęła- Dobra, zsikam się tutaj- fuknęła.

Chcąc, nie chcąc, musiałem wstać i iść do łazienki. Mozolnie przebierałem nogami, prowadzony przez Smith. Weszliśmy do pomieszczenia i popatrzyliśmy po sobie. Spojrzałem na kajdanki, zdając sobie sprawę z bardzo ważnej rzeczy.  ''Jak do chuja się załatwię i przebiorę?'' Zażenowani, staliśmy w jednym miejscu, myśląc jak pogodzić sytuację.

- Odechciało mi się- stwierdziła dziewczyna. ''A mi wręcz przeciwnie...''

Wyszliśmy z łazienki. Od razu skierowałem dziewczynę do kuchni, aby coś zjeść.

Podszedłem do lodówki, co sprawiło kolejne szarpnięcie z blondynką. Spojrzeliśmy po sobie i westchnęliśmy. Zrezygnowani, obydwoje podeszliśmy do szafek, zaczynając szukać czegoś do jedzenia. Nie obyło się bez przepychania oraz bicia.

Byłem wkurzony od samego rana. Nie dość, że ona oglądała moje zdjęcia, to jeszcze miała cały czas do mnie pretensje o byle gówno. W końcu zjedliśmy płatki na mleku. Szkoda było mi tylko reszty mleka, które wylądowało na podłodze. ''Przydałby mi się teraz kot.''

Obydwoje zasiedliśmy przy stole obok siebie. Darcy zaczęła spokojnie jeść, niestety ja nie miałem tak łatwo. Za każdym razem. kiedy próbowałem wziąć łyżkę do buzi, blondi się ruszała. Wszystko się wylewało, a dziewczynę to nie zwykle śmieszyło. Zrezygnowany, zacząłem jeść lewą ręką.

Kiedy- nie wiem jakim cudem- udało nam się zjeść śniadanie, Darcy niespodziewanie wstała.

- No co się tak gapisz? Wstawaj- zaczęła mnie popędzać.
- Po co?- zmarszczyłem brwi.
- Poco to się noki noco- wywróciła oczami- Muszę iść na wykłady.
- Coo? Ale, że dzisiaj?- jęknąłem.
- Nie, wczoraj- zironizowała- zbieraj się musimy zdążyć, a została godzina.
- Nie wyrobisz się w godzinę?- ''Mówi gość co siedzi dwadzieścia minut w łazience… Ale z myciem się.''

Po rozmyślaniu nad tym jak się przebrać i się załatwić… nic nie wymyśleliśmy. Dziewczyna stwierdziła, że nie jest brudna i nie śmierdzi, więc możemy iść. ''No tak, po co pytać się o moje zdanie?''

***

Szliśmy szybko w stronę uczelni Darcy. ''Ja pierdole, a obiecałem sobie że nigdy tam nie wrócę.'' Kiedy dziewczyna przyspieszała, ja na złość zwalniałem. Nie miała na tyle siły, aby mnie ciągnąć, więc była niesamowicie zła, co mnie sprawiało satysfakcję.

Gdy byliśmy blisko budynku, poprawiłem moje okulary przeciwsłoneczne i weszliśmy do środka. Był tam bardzo duży, szeroki korytarz i wszędzie wstawione okna jak z renesansu. Dawało to fajny klimat. Najbardziej mnie zdziwiły ściany przy oknach, które były pokryte różnymi malunkami. Po prawej stronie było tak samo, z tym, że znajdowały się tam drzwi do poszczególnych sal, w nienaruszonym stanie.

Kierowałem się za Darcy, która prowadziła nas w głąb pomieszczenia. Nasze dłonie schowaliśmy do kieszeni, aby nie było ich widać. Skutkiem tego było to, że musieliśmy iść bardzo blisko siebie. Tak, że aż duszno mi się robiło.

W końcu dotarliśmy pod salę, w której Darcy miała zajęcia. Okazało się, że był to rysunek. ''Przynajmniej tyle, że to nie historia.'' Weszliśmy do środka. Zamiast krzeseł ułożonych w rzędach, wszędzie były ławy z przeróżnymi przyborami, a przy nich stały sztalugi. Z punktu widza, bardzo fajnie to wyglądało. Podeszliśmy do stanowiska Darcy, i ustawiliśmy się tak, aby nikt mnie nie rozpoznał oraz żeby nikt nas nie zobaczył skutych.

Obserwowałem dziewczynę, która równomiernie rozprowadzała farbę na płótnie. Gdzie niegdzie rysowała ołówkiem lub kredkami. Musiałem przyznać, że efekt był zadziwiający. Styl mieszany zdecydowanie fajnie wyglądał i w sumie pasował do dziewczyny. ''Jestem pewien, że ma nie po kolei w głowie.''

Po kolejnej godzinie wpatrywania się w malunek Smith, zajęcia się wreszcie skończyły. Dziwiło mnie tylko to, że nikt nie zajarzył, że jako jedyni byliśmy przy pracy razem. Reszta pracowała osobno. Spokojnie kierowaliśmy się pod kolejną salę. Po drodze widziałem bardzo dziwne osoby. Nie były one głupie, ale miały swój styl, który zresztą był imponujący, bo wymagał odwagi.

W pewnym momencie dopadł nas chłopak, który energicznie przywitał się z Darcy. Nie umknęło jego uwadze, że jestem skuty z osobą, którą trzymał w ramionach. ''Jak na mój gust za długo.''

- Emm, okay, chyba wole nie wiedzieć- mruknął chłopak, wpatrując się w nas, swoimi wielkimi gałkami ocznymi- Ale czy nie wpadło wam do głowy, aby się rozkuć?
- Gdybyśmy mieli kluczyk, to byśmy to zrobili, nie sądzisz?- zirytowałem się. ''Nie lubię go''
- Uwierz mi, nie chodziłabym z nim, z własnej, nie przymuszonej woli- wycedziła blondi.
- Mam pomysł- krzyknął wielko oczny.
- No jaki?- mruknąłem.
- Chodźcie za mną- uśmiechnął się szeroko.

Szliśmy za chłopakiem, który prowadził nas, chuj wiedział gdzie.  Po pięciu minutach dotarliśmy do pomieszczenia, które było warsztatem. Chłopak podszedł do jednego z tam przebywających i przedstawił go nam. Brunet miał na imię Tim. Okazało się że kolega Smith, zaprowadził nas do niego, aby po prostu rozwalił nasze kajdanki.

Próbowaliśmy wielu rzeczy, ale nie dało się ich przeciąć.

- A macie tutaj siekierę?- zapytałem. W końcu małym nożykiem gówno zdziałaliśmy, więc przejdźmy do większych rzeczy.
- Jasne, już po nią idę- Tim skierował się po wybrane narzędzie. Po pięciu minutach, przyszedł z siekierą w ręce.
- Okay, połóżcie ręce tutaj- wskazał na blat.

Obydwoje położyliśmy ręce i czekaliśmy, aż facet wykona pierwszy ruch.

Za każdym razem, kiedy chłopak ruszał lekko dłonią, Darcy zaczynała piszczeć, a moje nerwy były coraz bardziej poszarpane.

Kiedy Tim wykonał wreszcie ruch, dziewczyna krzyknęła, żeby tego nie robił. Jęknąłem. Ona doprowadzała mnie do szału. Kiedy wreszcie była okazja do rozkucia, czego pragnęła jak zakonnica stracenia dziewictwa, ta się bała. ''Nigdy nie zrozumiem kobiet.''


Zrezygnowany, wyszedłem z pomieszczenia, a za mną szła Darcy, która normowała swój oddech, po jakże strasznym wydarzeniu. ''Mój sarkazm jest dobijający.'' W końcu moja towarzyszka się opanowała i skierowała na dwór. Myślałem, że to już koniec zajęć… Niestety okazało się, że teraz będzie wychowanie fizyczne. Także załamany człapałem nogami za Darcy.


Niall


Z zamkniętymi oczami, skierowałem się w stronę schodów. W tym momencie przeklinałem siebie za to, że zostawiłem ten pieprzony telefon w kuchni. I że ustawiłem sobie taki głośny dzwonek. ''Po raz pierwszy przeklinam Tunak Tunak Tun.'' Zeskoczyłem z ostatnich schodków, szybko przechodząc do kuchni. Od razu namierzyłem obiekt moich zainteresowań. Przerwałem śpiewanie Dalera Mehndiego, przejeżdżając palcem po ekranie, nie patrząc nawet kto dzwonił.

- Słucham?- zapytałem, siadając na krześle.
- Jesteś w domu?- usłyszałem głos Clarie. Jęknąłem w duszy, przypominając sobie, że dzisiaj zaprosiłem ją do siebie.
- Tak- podparłem się na ręce.
- Będę za dwadzieścia minut- rzuciła, po czym usłyszałem tylko sygnał zerwanego połączenia.

Walnąłem telefon na stół, kładąc się na niego do połowy.

- Okey, trzeba tu ogarnąć- mruknąłem do siebie, wstając.

Już miałem się brać do sprzątania, ale kiedy zobaczyłem ten cały burdel, odechciało mi całkowicie. ''Widziała ten dom w gorszym stanie.'' Machnąłem ręką, ponownie kierując się na górę.

Gdy pokonałem schody, od razu skręciłem do łazienki. Przechodząc przez zimne płytki, nagle poczułem pod stopą coś miękkiego. Spojrzałem pod nogi i zobaczyłem majtki. Oczywiście należące do Stylesa. Wywróciłem tylko oczami, schylając się po nie. To nie był pierwszy raz, kiedy napotkałem na swojej drodze brudną bieliznę przyjaciela. W końcu to był też jego dom. Próbowałem wiele razy nauczyć go, aby przynajmniej swoich slipek nie zostawiał na podłodze, ale Harry to był Harry. Do niego mało co docierało. Także nie patrząc gdzie, rzuciłem za siebie jego bokserki. Niby nic, ale po chwili usłyszałem plusknięcie. Szybko odwróciłem się, mając nadzieję, że jednak się przesłyszałem. Lecz miałem dzisiaj pecha.

Majtki Stylesa wylądowały w kiblu.

- No znooowu- jęknąłem.

***

Kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi, podniosłem się leniwie z kanapy. Przecierając oczy, podszedłem do drzwi. Przekręciłem zamek i pociągnąłem je do siebie. Po chwili ujrzałem Clarie.

- Hey- uśmiechnęła się uroczo.
- Cześć- odsunąłem się, wpuszczając ją do środka.

Zamknąwszy drzwi, odwróciłem się do dziewczyny. Odwiesiła swój płaszczyk i zdjęła buty. Jak zwykle wyglądałem przy niej cienko. Idealnie ułożone włosy, marynarka, biała koszula i spódnica. A ja w dresach i koszulce Harrego. Chociaż już dawno przestałem się tym przejmować. W końcu czemu miałem myśleć nad tym jak wyglądam we własnym domu? ''No właśnie. To idiotyczne.''

Moje myśli przerwała, obejmująca mnie blondynka. Uśmiechnąłem się pod nosem i oplotłem ją ramionami. Clarie podniosła głowę, opierając ją na moim torsie. Spojrzałem na nią z góry, uśmiechając się lekko. Dziewczyna odwzajemniła uśmiech i podwyższyła się trochę, łącząc nasze usta. Kiedy nie pogłębiłem go, mimo że ona usiłowała to zrobić, odsunęła się trochę i spojrzała na mnie pytająco.

- Nie myłem zębów- wzruszyłem ramionami, na co Clarie zaśmiała się- Obejrzymy coś?
- Tak, jasne- pokiwała głową, wciąż mi się przyglądając. Po chwili jej mina spoważniała- Co ci się stało w oko?
- To nic- pogładziłem ją po plecach- Przywaliłem w szafkę.
- Głupek- zaśmiała się.

***

Siedzieliśmy na kanapie, kończąc oglądać film, którego nazwy nawet nie pamiętam.

Główna bohaterka nie wiedziała co zrobić ze swoim życiem, więc zaczęła imprezować. Spała z tyloma facetami, aż w końcu zaszła w ciążę. Zaczęła szukać ojca dziecka, ale żaden nie chciał się zgodzić na badania. W końcu dziecko się urodziło, a ona została sama. Dwa lata później spotkała jakiegoś faceta w supermarkecie, który zapytał się jej o to, gdzie jest kalafior. Po miesiącu zakochali się w sobie i żyli długo i szczęśliwie.

W sumie, jedyne co z tego wyciągnąłem, to wniosek, że nigdy nie wiadomo co może nas spotkać. Jeden moment może wywrócić nasze życie do góry nogami. I zmienić je nieodwracalnie.

Westchnąwszy, spojrzałem na dziewczynę obok mnie. W skupieniu wciąż wpatrywała się w ekran. Uśmiechnąłem się pod nosem, delikatnie zakładając jej za ucho kosmyk włosów. Clarie spojrzała na mnie, uśmiechając się lekko. Pocałowała mnie w policzek i oparła się moje ramię.

- Zaraz wrócę- powiedziałem cicho, wstając.

Dziewczyna skinęła i wróciła do oglądania telewizji.

Podreptałem powolnym krokiem do kuchni. Złapałem butelkę z wodą, od razu upijając z niej parę łyków. Oparłem się o blat i przymknąłem oczy. Podniosłem dłoń, dotykając delikatnie palcami plastra nad okiem. Przed oczami pojawiła mi się uśmiechnięta buźka Alex.

Kiedy siedzieliśmy u niej w nocy, tak po prostu rozmawiając o wszystkim i tak naprawdę o niczym, poczułem się tak bardzo normalnie. Przy takiej pracy jak nasza, trudno o normalność. Na każdym kroku wszyscy cię rozpoznają, dziennikarze czekają tylko na to, aby zrobić ci upokarzające zdjęcie i prawie zawsze musisz wychodzić z ochroną.  To nie było normalne w żadnym stopniu. Rzadko mogłem wyjść na miasto z przyjaciółmi. A jeśli już to robiłem, zazwyczaj spotykałem fanki, które prosiły o autograf albo zdjęcie. Często ludzie twierdzą, że już powinnyśmy się do tego przyzwyczaić. Ale nie potrafiliśmy do tego przywyknąć.

W pewnym momencie zacząłem za wszelką cenę szukać normalności. Miałem ją przy chłopakach, jasne, ale to przestało mi wystarczać. Więc zacząłem szukać jej w inny sposób. Wtedy poznałem blondynkę o miłym uśmiechu.

I kiedyś myślałem, że znalazłem tę normalność przy niej. Przy jej uśmiechu, spojrzeniu, dotyku. Po prostu byciu obok mnie. Sądziłem, że Clarie była moją normalnością.

Ale siedziałem dwa dni temu naprzeciw Alex. Patrzyłem na jej radosne usposobienie, które ostatni raz widziałem cztery lata temu. Wpatrywałem się w zielone, głębokie oczy, pełne spokoju i czułości. Na usta, które co jakiś czas rozciągały się w uroczym uśmiechu. Na śliczną twarz, która była tak inna, a jednocześnie tak podobna do tej parę lat wcześniej. I to właśnie wtedy poczułem coś, czego tak długo mi brakowało.

Poczułem normalność przy Alex Morgan.

I nie miałem zamiaru ponownie pozwolić jej zniknąć z mojego życia.

*Dzwonek Nialla - nam ta piosenka zryła psychiki :)To co? Zostawisz komentarz? :)

PARĘ INFORMACJI :)

1. JESTEŚMY TAK BARDZO SZCZĘŚLIWE! OSTATNIO PRZYBYŁO KOMENTARZY I GŁOSÓW. I W OGÓLE... 8373 WYŚWIETLEŃ. KIEDY TO SIĘ UZBIERAŁO?! :) DZIĘKUJEMY BARDZO!

2. ZWIASTUN MOŻECIE ZNALEŹĆ W ZAKŁADCE W 'MENU' :)

3. Malikowa zmieniła nazwę na Jasluna :)

4. Nowy wygląd bloga, podoba Wam się? Prosimy o Waszą opinię!

5. Przypominamy, że jest nas dwie. Tusiak i Jasluna :)

11 komentarzy:

 1. Jestem wykończona, sama nie wiem czym, więc komentarz będzie króciutki.
  Louis i C. -> niech ogarną tyłki i się pocałują. Czekam na to, podskakując na siedzeniu :)
  Zayn i Darcy -> tekst o zakonnicy mnie rozbawił ;)
  Niall i C. -> nooooo błagam, trzeba ich zerwać w trybie natychmiastowym!
  To tyle z mojej strony,
  Buziaki xx.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Króciutki, ale wspaniały :)
   Lou i C(assie)... Możemy tylko czekać :)
   Zayn i Darcy... Fajnie, że udało nam się Ciebie rozbawić :)
   Niall i C(larie)... Dlaczego? Przecież Clarie jest urocza :)

   Usuń
 2. Super *O* PISZ TAK DALEJ! <33
  Zapraszam na moje opowiedanie,dopiero zaczynam :) Liczę na twoją opinię <3
  http://simply-life-agata-opowiadanie-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za taką kochaną opinię ! :)
   Jak tylko będziemy miały chwilę zajrzymy :)

   Usuń
 3. Świetny! Czekam aż Nialler zerwie z tą całą Clarie i zacznie podbijać do Alex,choć ona chyba też ma jakiegoś adoratora. W sensie tak myślę po poprzednim rozdziale ;) czekam na next♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że Ci się podobał :)
   Dlaczego wszyscy chcą rozdzielić Clarie i Nialla? Przecież są uroczy :) A przed Alex wyboista droga, a co do Jamesa, możesz się zdziwić :)
   Dziękujemy za komentarz <3

   Usuń
 4. Kocham! Dziewczyny dawajcie więcej z Zayn'em i Darcy ! Kiedy NEXT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się, że polubiłaś naszą pisaninę :)
   Spokojnie, wszyscy zasługują na uwagę :) Ale mamy rozumieć, że Zarcy shippujesz? :)
   Co do nexta, to MOŻE w ten weekend :)

   Usuń
 5. Czekam na rozdział 25, ale że mi się nudzi, postanowiłam na nowo przeczytać blog. Nie zwróciłam na to wcześniej uwagi, ale w 2 rozdziale pisało cytuję: "...i kto by się zajął kotką." A teraz (już drugi raz ;) ) cytuję: ''Przydałby mi się teraz kot.'' To Malik w końcu ma tego kota, czy nie? Rozdział jak zwykle świetny!

  Życzę weny!
  I to na tyle :)

  Pozdrawiam Sus

  OdpowiedzUsuń
 6. Forever Zarcy! Boże jak ja kocham ich przekomarzanie się! Już nie mogę się doczekać, jak będzie ten (piątek,czy sobota?) gdy będą poznawali choreografki. Ciekawe co zrobi Zayn, zabierze Darcy bo są skuci i pójdzie poprosić Paula o pomoc, czy nie pojedzie wcale?Ale wiesz, zastanawia mnie kilka rzeczy:
  1.Czy oni spali w kurtkach? No bo jak nie patrzeć, w którymś rozdziale Darcy zapomniała zdjąć kurtki! Więc? Spali czy w nich nie spali XD?
  2.Jak oni się przebiorą? A już nie chcę nawet gadać o myciu się ;)
  3.I jak oni przez te 2 tygodnie wytrzymają bez toalety?
  4.Zayn ma kota czy nie ma? Bo w 2 rozdziale pisało ,że ma a teraz mówi że mu się kot by przydał. Więc ?
  Mam na dzieję że dostanę odpowiedź dziewczyny :)

  Pozdrawiam Sus

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się że masz swoich ulubieńców w naszym opowiadanie ;) Taak, uwierz nam my rownież nie możemy się tego doczekać.
   Jeśli chodzi o Darcy i Zayna, to wszystko jeszcze się okaże ( same nie wiemy co dokładnie będzie xd)
   Co do kota to, tamten był jego rodziców a on chciałby mieć własnego :D
   Ps. rozdział będzie niedługo :*

   Usuń